poniedziałek, 24 września 2012

Podkład Max Factor Lasting Performance

Skuszona pozytywnymi opiniami blogerek, postanowiłam sama kupić i wypróbować podkład Max Factor Lasting Performance. Sądząc, że będzie rewelacyjny zakupiłam 4 kolory i niestety rozczarowałam się, dlaczego dowiecie się w dalszej części.

Kilka słów od producenta:Trwały, odporny na ścieranie efekt przez cały dzień. Czas się pokazać!
Jeżeli oczekujesz wiele od swojego makijażu, podkład Lasting Performance jest dla Ciebie stworzony. Dzięki gwarancji działania przedłużonego do ośmiu godzin, Twoja cera jeszcze dłużej zachowa świeży wygląd. Specjalna lekka silikonowa formuła oraz system zapewniający trwałość i ochronę przed ścieraniem sprawią, że będziesz mogła bez przeszkód dotykać twarzy. Ponadto – w przeciwieństwie do innych podkładów na bazie tłustej – Lasting Performance nie zatyka porów i nie podrażnia wrażliwej skóry.

źródło:www. maxfactor.pl

Odcienie:

100 Ivory

101 Ivory Beige

102 Pastelle

105 Soft Beige

106 Natural Beige

108 Honey Beige

109 Natural Bronze

111 Deep Beige


Od lewej 101, 102, 106, 109
Moja opinia:

Zacznę tradycyjnie od opakowania, podkład  znajduje się w pojemniku z dość sztywnego tworzywa bez pompki, niestety trudno wydostać podkład gdy jest go mało. Konsystencja fluidu jest dość fajna nie za rzadka, nie za gęsta. Dobrze kryje niedoskonałości i wyrównuje kolor skóry jednak bardzo szybko zastyga na buzi i tworzy smugi, a przy tym ciemnieje w ciągu dnia, pomimo dużej ilości odcieni ciężko dobrać odpowiedni kolor ponieważ słabo dopasowuje się do karnacji.

Plus za dużą pojemność w rozsądnej cenie.

Za ok 40 zł kupimy 35 ml


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz