poniedziałek, 17 września 2012

Puder transparentny TL9 Kryolan

Puder to jeden z kosmetyków, który musi znaleźć się w kuferku. Ma za zadanie utrwalić nasz makijaż i sprawić by buzia  nie świeciła się przez długie godziny. Dziś przedstawiam wam puder transparentny Kryolan.Kilka słów od producenta:


Transparentny puder zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.


Źródło: kryolancitywarszawa.com.pl


Puder został zapakowany w dość trwały (kilka razy mi spadł) pojemnik, w środku znajduje się drobniutkie sitko przez które wydostaje się puder, za te małe otwory daję wielkiego plusa, ponieważ w niektórych pudrach dziurki są tak wielkie, że puder nadmiernie się wysypuje, z Kryolanem nie ma tego problemu.
Posiadam odcień TL9,  kolor nie ma większego znaczenia, gdyż puder jest jak zapewnia producent transparentny i taki właśnie jest. Puder nakładam puszkiem do tego przeznaczonym, też marki Kryolan (na zdjęciu, cena ok 18 zł), puder świetnie stapia się ze skórą, nie zmienia koloru podkładu, świetnie matuje i przedłuża trwałość makijażu. Zapach jest niewyczuwalny. Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na puder, który nie tworzy smug i na długie godziny zapewnia  matowy wygląd buzi. Sprawdził się nawet w tegoroczne rekordowe upały. Jedyny mały minus za podkreślanie suchych skórek, jednak jeśli dobrze nawilżymy skórę, problem znika. Jest bardzo wydajny, jak na produkt tej jakości cena jest naprawdę przystępna, szczerzę mogę go każdemu polecić.

Pojemność;

20g, 60g

Cena:

ok 35zł, 50zł

Termin przydatności:

24 miesiące od otwarcia

Kolory:

Puder występuje w 9 odcieniachBrak komentarzy:

Prześlij komentarz